Biz Kimiz ?

istanbul-masaj-sauna

İstanbul Masaj’da sizlere özel vip odalarda Profesyonel masaj ve spa hizmeti sunulmaktadır.  Uzman kadromuzca geniş masaj çeşitleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. (Spor Masajı, Medikal Masaj Thai Masajı, Bali Masajı, Sultan Masajı) Bu hizmetlerimiz dışında ayrıca Bay ve Bayan misafirlerimize özel Sauna ve Hamam hizmetlerimiz mevcuttur. Ayrıca epilasyon, ağda, cilt bakımı, vücut bakımı, manikür, pedikür gibi güzellik bakım hizmetlerimizi siz değerli misafirlerimize sunmaktayız.

İstanbul Masaj, masaj ve spa sektöründen lider marka konumu dışında aynı zamanda bireye önem veren, kişi sağlığını düşünen,yenilikleri içinde barındıran ve sizlere en iyi şekilde sunan sıcak aile ortamındaki benzersiz bir kurumdur.

İstanbul Masaj Sauna, beden sağlığı ve kaliteli hizmet müşteri memnuniyeti felsefesiyle hareket eden ve sizlere de bunu tam anlamıyla yaşatan masaj,spa,hamam, sauna güzellik bakımları gibi alanlarda hizmet sunan bir markadır.

Felsefemiz

Kalite En Önemli Ayrıcalıktır. Kendinize Değer Verenlerin Merkezi Bakırköy Masaj Sauna.
Değerlerimiz
  1. Müşteri Memnuniyeti.

  2. Kaliteli Hizmet Anlayışı.

  3. Bireye Değer Veren Sunum.

  4. Hijyen Ortam Koşulları.

  5. Modern ve Elit Ortam.

Çalıştığımız Markalar
Vichy
Rejuvi
Avon
clinique
Casmara
Vichy
Rejuvi
Avon
clinique
Casmara
Uzmanlıklarımız

Bireyin kendisine değer veren, tüm masaj, spa, hamam, sauna, güzellik merkezi, hizmetlerini sizler için bir arada sunan ve bunları geliştiren istanbul masaj sauna, siz değerli misafirlerimize özel kampanya ve fırsatlarıyla sizleri bekliyor.

Masaj
Spa
Hamam Sauna
Güzellik Bakımı
Hizmetlerimiz
Masaj

İstanbul masaj’dan misafirlerimize özel masaj hizmetleri… Geniş Masaj Hizmeti; Sultan masajı, spor masajı, medikal masaj, thai masajı ve bali masajı…

 

Spa

Yılların tecrübesiyle sizlere gerçek anlamda bir spa ziyafeti sunuyor. Elit ortamda modern koşullarda güzel bir spa sizleri bekliyor.

Sauna

Sizlere özel vip sauna hizmeti. Modern koşullar altında hijyenik ortamıyla siz değerli misafirlerimize özel sauna hizmeti.

Hamam

Hayatın yorgunluğunu bizimle birlikte atın. Göbek taşı vb uygulamalar ile bedeninizi hafifletip çok daha rahat bir görünüme kavuşun.

Güzellik Bakımı

İstanbul masaj‘da bay ve bayan misafirlerimize özel güzellik bakım hizmetleri sunulmaktadır. Cilt bakımı vücut bakımı ayak bakımı gibi güzellik bakım hizmetleri…

Epilasyon

İstanbul Masaj olarak Bay ve Bayanlara Özel lazer epilasyon ve klasik epilasyon hizmetlerimiz mevcuttur. Aynı zamanda ağda hizmeti de siz değerli misafirlerimize sunuyoruz.